Forzante DT08125A Banco de servicio pesado de 5 pulgadas Vise Base y cabeza giratoria de 360 ​​grados con yunque (5 ", hierro dúctil)
  • Marca: Foot Forward Sports
  • Código de Producto: B07G58RDHV
  • Concepto Costo
Cantidad
Añade a la Lista de Deseos
Compara este Producto
  • Descripción
  • Opiniones
-Jaw Width: 125mm (5"), Jaw Opening: 125mm (5"), Throat Depth: 67mm (2.6"), Clamp Force: at least 5500 lbs (24 k.N), Item Weight: 33 lbs
-Multifunctional Dual-Purpose Vise: The 5inch vise is suitable for both industrial and DIY home use. You can perform a range of tasks including grinding, cutting, and tapping work on the large reinforced anvil. Easily mounted and solid lockdown